פס צבירה מגנטי: כך תשדרגו את הקירות בבית החדש שלכם

בשיפוץ או בניית בית חדש נתקלים תמיד בבעיה אחת שחוזרת על עצמה- עמוד תומך. לרוב העמוד ממוקם באזור המטבח אך לפעמים הוא מופיע בסלון ואפילו בחדר הילדים. את העמוד הזה אי אפשר להסיר או לשנות, בעיקר בבתים קיימים, כך שצריך לעצב אותו נכון כדי שישתלב עם שאר הבית. אז איך פסי צבירה מגנטיים ותאורה בכלל יכולים לשפר את העמוד התומך בבית? כמה טיפים במאמר הבא.

כשבונים בית חדש, או אפילו בשיפוץ, מגלים לרוב שיש אלמנט אחד שיכול להשפיע על כל העיצוב. לרוב מגלים אותו מאוחר מידיי ואז צריך לשנות את כל העיצוב ולהתאים אותו .הכוונה, כמובן, לעמוד תומך, שאי אפשר לעשות איתו שום דבר, כי בלעדיו אין בית. אך בעזרת קצת תכנון, תאורה נכונה ובעזרת פסי צבירה מגנטיים, אפשר להפוך את העמוד התומך הזה לפנינה.

איך לשדרג עמוד תומך בעזרת תאורה נכונה?

תאורה נכונה יוצרת אווירה בבית. שילוב של גופי תאורה, גוון אור ומשחקי אור וצל יכולים להפוך גם את הבית המשעמם ביותר לאטרקציה.
אם העמוד ממוקם באזור המטבח, כמו שקורה ברוב המקרים, אפשר לבחור, בהתאמה לעיצוב של שאר המטבח, גוף תאורה דרמטי וגדול כדי להעצים את הקיר ולתת לו מקום של כבוד.
במקרים רבים בוחרים להמשיך את העמוד עם קיר גבס ואם מדובר במטבח אפשר למשל לבחור לשים ספרייה קטנה לספרי מתכונים. בבחירת תאורה שקועה נכונה, האזור הזה במטבח יכול להפוך לפינת חמד קטנה ומבוקשת.

איך פס צבירה מגנטי יכול לשדרג עמוד תומך

אחד החידושים הגדולים של הזמן האחרון בתחום התאורה הוא פסי צבירה מגנטיים. העובדה שאפשר לשקע תאורה מגנטית הופכת אותה ליותר ויותר מבוקשת וכך אפשר להחביא תאורה בתוך עמוד תומך ולהפוך אותו לחלק מרכזי במטבח או בחלל שהוא נמצא בו.
ייתרון נוסף של פסי צבירה מגנטיים הוא היכולת להתחבר למערכות של בית חכם בקלות. אם למשל העמוד נמצא בכניסה לבית, אפשר לבחור פס צבירה מגנטי שיתחבר למערכת בית חכם, כך שבעת הכניסה לבית האור יידלק מעצמו ויהפוך לאטרקציה למי שלא מכיר את אפשרויות הבית החכם.
גם האפשרות לחתוך את פסי הצבירה ולהתאים אותם לפינות יכולה לשדרג כל קיר תומך שמפריע לנו ולעזור לנו להפוך אותו לפנינה של הבית.

לסיכום, בעזרת בחירה נכונה של גופי תאורה ובעזרת תאורה מגנטית, אפשר להפוך עמוד תומך מפריע ומעצבן לפנינה שאפילו יכולה לסייע לנו להכנס הביתה בצורה חלקה ונעימה, בעיקר אם בוחרים פסי צבירה מגנטיים שמתחברים למערכת של בית חכם, אשר יכולה להדליק את האור בעת הכניסה הביתה בצורה אוטומטית.
קבלת ייעוץ מיועץ תאורה יכולה לחסוך הרבה ולעזור לבחור את גופי התאורה בצורה נכונה שגם תחסוך כסף רב בעתיד וגם תחסוך בחשמל.

ייעוץ עם מומחה

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר חייגו עכשיו
או השאירו פרטים:

אודות IMD Lighting

חברת I.M.D LIGHTING נוסדה בשנת 2004 על ידי אילן ומלי בנעזרי.
החברה המשפחתית, הפכה תוך זמן קצר למצליחה בתחומה, ומכל רחבי הארץ מגיעים לקוחות המחפשים אחר גופי תאורה ייחודיים ואיכותיים.
האווירה בחנות היא חמה ומשפחתית, ולבעלי המקום, אשר צברו ניסיון רב בתחום, של למעלה מ- 20 שנים, עצות מועילות רבות לקהל הלקוחות.

מאמרים נוספים

ייעוץ עם מומחה
לשיחת ייעוץ והצעת מחיר חייגו עכשיו
או השאירו פרטים:
This form is currently undergoing maintenance. Please try again later.
×

עגלת קניות