פרופיל אלומיניום לתאורת לד

כחלק מהמגמה ההולכת ומתרחבת של בנייה ירוקה וצמצום הפגיעה באיכות הסביבה, גבר גם השימוש בתאורה חסכונית וירוקה. אם כחלק מאורח חיים אקולוגי או מתוך רצון להפחית בצריכת החשמל ולהביא לחיסכון כלכלי ארוך טווח, העובדות בשטח מעידות כי הצמצום בצריכת אנרגיה הוא צעד משתלם לכולם.

תאורת לד היא הפיתרון האידיאלי והחסכוני של ימינו – היא מספקת אור חזק, נעים ויפה, היא ידידותית לסביבה, בטיחותית כי אינה מתחממת וכמו כן יש לה יישומים רבים לצרכי התאורה גם בבית וגם במשרד. יש לזכור כי אופיו של גוף התאורה בו מותקנת נורת לד משפיע על תפקוד הנורה. מתוך התחשבות בפרמטרים שונים כגון טמפרטורה, מסנני צבע, עדשות למיניהן וכן הלאה, גוף התאורה נבנה כיחידה אחת עם נורת הלד המובנית בתוכו. IMD משווקת פרופילי אלומיניום הייעודים לתאורת לד אשר יאפשרו לכם תכנון פשוט, גמיש והרכבה מהירה. בנייה חכמה – כבר אמרנו?

סוגים ושימושים שונים של פרופילי אלומיניום
מתכת אלומיניום נחשבת קלה, גמישה וחזקה במיוחד ולפיכך נוחה מאוד לעבודה. בנוסף, היא אינה רעילה ועמידה ביותר לבלאי והתחמצנות. מסיבות אלה אלומיניום היא הבחירה המועדפת ליצור אינספור מוצרים בתעשיות השונות כולל תעשיית הבנייה והעיצוב – החל מחלונות, דלתות, קורות, צינורות וכמובן גופי תאורה. מגוון הפונקציות על בסיס פרופילי אלומיניום למעשה בלתי מוגבל ומאפשר תכנון ובנייה דינאמיים שיספקו לכם קשת רחבה של אפשרויות הארה במגוון זוויות וצורות. גופי פרופיל אלומיניום לתאורת לד מאפשרים תאורה חיצונית או נסתרת, תלויה או שקועה ויספקו לכם פתרונות עיצוביים חכמים ואסתטיים אשר ישלבו בתוכם באופן אינטגרלי את נורות הלד.
תוכלו לבחור בין פרופיל אלומיניום מרובע וסטנדרטי, פרופיל אלומיניום טרימלס תלוי, חיצוני או צמוד קיר למראה הייטק נקי, פרופיל שקוע ליצירת קו אור נקי בקירות וחללים, או פרופיל לד זויתי לכיוון האור בזווית הרצויה. באמצעות פרופילי אלומיניום לתאורת לד ניתן להאיר כמעט הכל: מדפים ומתקני תצוגה, תאורה מיוחדת לחדרי שינה ורהיטים, תאורה למטבח ולסלון, תאורה למשרדים ולבתי עסק שונים ועוד.

יתרונות נורת הלד
ביכולתה של נורת לד לחסוך עד 80% מצריכה החשמל ולהקטין משמעותית את החימום העודף הנוצר בד"כ מגופי תאורה – משום שהינה יעילה מאוד בצריכת אנרגיה ועל כן פולטת פחות חום. אך אל תתבלבלו, "חסכוני" לא אומר "חלש" וכיום הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת לנורות הלד להפיק אור חזק וחם ככל נורה אחרת. משך חיי נורת הלד החסכונית נע בין 15,000-50,000 שעות הארה בממוצע (!!) בעוד משך חייה של נורת ליבון רגילה הוא כ-1,000 שעות. התוצאה הברורה היא צמצום ענק בכמויות צריכת האנרגיה ויצירת הפסולת בפן האקולוגי וכמובן חיסכון כספי אדיר עבור הצרכן. יתרה מכך, מניפת הצבעים של נורת הלד רחבה יותר מכל נורה אחרת וצבעוניותה תכניס חיים בשלל חדרים בהתאם לאופיים וייעודם.

תחזוקה וניקיון
על מנת לשמור על גופי האלומיניום לאורך זמן יש להקפיד לנקות ולתחזק אותם בצורה תקינה. הקפידו על ניקוי באמצעות חומרי ניקוי המיועדים לכך ולא באמצעות גירוד העלול לפגוע בפני השטח, כמו כן יש להשתמש רק במטליות רכות ולהימנע משימוש בסקוטשברייט. מומלץ במיוחד להשתמש בחומרי ניקוי עדינים המומסים במים, חומרים לניקוי חלונות, או אלכוהול 70%.

לבחור נכון וליהנות בראש שקט
ניכר כי שילוב מנורות הלד תופס חלק ניכר בעולם עיצוב התאורה. אנחנו ב- IMD מודעים לחשיבות סביבה ירוקה, אקולוגית וחסכונית באנרגיה חשמלית ואנושית ופועלים לשיפור הסביבה בה אנו חיים. באמתחתנו שלל פתרונות מתקדמים ואנו תמיד שמחים לייעץ לכל פונה, ולספק את צורכי לקוחותינו לשביעות רצונם ובאופן המקצועי ביותר.

בואו לבקר באולם התצוגה שלנו, התייעצו עמנו והתרשמו מתאורת לד משגעת!

אולם התצוגה שלנו ממוקם במושב אחיסמך, שבעת המינים 70
שעות פתיחה: ימים א'-ה' 09:00-18:00, יום ו' וערבי חג 09:00-12:00
טלפון: 08-9211151

ייעוץ עם מומחה

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר חייגו עכשיו
או השאירו פרטים:

אודות IMD Lighting

חברת I.M.D LIGHTING נוסדה בשנת 2004 על ידי אילן ומלי בנעזרי.
החברה המשפחתית, הפכה תוך זמן קצר למצליחה בתחומה, ומכל רחבי הארץ מגיעים לקוחות המחפשים אחר גופי תאורה ייחודיים ואיכותיים.
האווירה בחנות היא חמה ומשפחתית, ולבעלי המקום, אשר צברו ניסיון רב בתחום, של למעלה מ- 20 שנים, עצות מועילות רבות לקהל הלקוחות.

מאמרים נוספים

ייעוץ עם מומחה
לשיחת ייעוץ והצעת מחיר חייגו עכשיו
או השאירו פרטים:
This form is currently undergoing maintenance. Please try again later.
×

עגלת קניות