גופי תאורה לאמבטיה

בעזרת תאורה לאמבטיה ניתן לשפר את המראה הכללי של אחד החדרים החשובים בבית. הדבר החשוב הוא לבחור גופי תאורה מתאימים, בטוחים ונוחים לשימוש

בחירת תאורה לאמבטיה

בעזרת גופי תאורה דקורטיביים ניתן להפוך את החיסרון של האמבטיה כחדר קטן, מצומצם ואינטימי ליתרון מעוצב כחלק בלתי נפרד מהעיצוב הכללי של הבית. במילים אחרות, בעוד בעבר נהוג היה לוותר על עיצוב של האמבטיה או להתפשר על אריחי קרמיקה בלבד, הרי שכיום ישנם גופי תאורה מרשימים בספקטרום רחב מאוד של היצע. גופי התאורה הללו מוסיפים הרבה אופי אל האמבטיה ויוצרים ייחודיות. הם משפרים את המראה הכללי של אחד החדרים החשובים בבית.

תאורה לאמבטיה ולמקלחת

בין אם מדובר על דירה פרטית וקטנה או על בית גדול, את הבחירה בגופי תאורה כדאי לבצע מוקדם ככל האפשר. מומלץ להגיע אל אולמות תצוגה של חברות תאורה מקצועיות, לקרוא מידע עיוני באינטרנט ולהתרשם מתמונות וקטלוגים. אין צורך בהשקעה כספית גדולה כדי להכניס אל האמבטיה המון אנרגיות חדשות ומוארות.

מחכים לתינוק חדש? כדאי שתרכשו גופי תאורה מתאימים לאמבטיה

אחד השלבים הקשים ביותר איתם מתמודדים הורים טריים הוא ביצוע מקלחת עבור התינוק החדש. בניגוד למה שנהוג לחשוב, לא תמיד מדובר על חוויה מעשירה ורגועה. לוקח זמן עד שההורים מתרגלים לגוף התינוק ולומדים כיצד לשמור עליו מפני הסכנות הנמצאות בחדר האמבטיה. מעבר לכך, הורים חוששים לאחוז את התינוק במהלך האמבטיה ולא תמיד יש להם את האמצעים הדרושים לצורך ביצוע הפעולה. הדרך הטובה ביותר למנוע עוגמת נפש היא לבצע התאמה מוקדמת בין התאורה בחדר האמבטיה לבין צרכי המשפחה המורחבת.

באמצעות מספר כללי מפתח ניתן לבחור מנורות לאמבטיה המתאימות גם לרחצת תינוקות. ראשית, תאורה לחדר אמבטיה לא חייבת להיות חזקה או אגרסיבית. עיני התינוק רגישות מאוד לאור חזק ולכן עדיף לוותר על פלורוסנטים חשופים. גופי תאורה לאמבטיה צריכים להיות בטוחים לשימוש ומוגנים מפני מים. במקלחת של תינוקות וילדים יש להימנע מרכישה של גופי תאורה עם חלקים קטנים הניתנים לפירוק. שנית, גופי תאורה לאמבטיה אמורים להציע עבור ההורים יתרונות פונקציונאליים. יש לחשוב היטב על מיקום המתג, על כיוון אלומת האור לחדר הרחצה ועל השילוב בין גופי התאורה לבין הריהוט.

גופי תאורה מודרניים לאמבטיה

רכישה של גופי תאורה לטווח ארוך

על אף כל האמור לעיל, אין סיבה להשקיע ברכישה חד פעמית של גופי תאורה לאמבטיה. היום ניתן לבצע התאמה של חדר האמבטיה לצרכי ההורים והתינוק, אך להמשיך ליהנות מתנאים אופטימאליים גם בעתיד. הורים המשכילים לחשוב על הטווח הארוך מוצאים שורה ארוכה של פתרונות תאורה אידיאליים עבור חדרי האמבטיה. חדר אמבטיה מלווה את המשפחה לאורך שנים, הוא משמש את ההורים והתינוקות ובעתיד צפוי להיות גם חלק מההתנהלות של ילדים או בני נוער. קחו בחשבון את השיקולים הללו כאשר אתם בוחרים גופי תאורה לאמבטיה וזכרו כי צרכי התינוקות הם זמניים בלבד.

בשורה התחתונה, הורים המתרגשים לקראת הגעת התינוק החדש צריכים לקחת נשימה ארוכה ולבצע את כל ההכנות הנדרשות. בין היתר עליהם לדאוג לתאורה מתאימה באמבטיה ולבחור את גופי התאורה הטובים ביותר.

גופי תאורה לחדרים רטובים - האמבטיה

מהם גופי תאורה מתאימים לאמבטיה?

ההתאמה של תאורה לחדרי אמבטיה באה לידי ביטוי במספר היבטים. ראשית, גופי התאורה חייבים להיות בטוחים לשימוש. אין לבחור תאורה למקלחת ללא כיסוי או גופי תאורה לאמבטיה שאינם עומדים בתווי התקן המחמירים. מאוד חשוב להקפיד על כך וזאת משום שבאמבטיה יש חשיפה גבוהה מאוד אל מקורות מים. גם נזילה לא צפויה, סתימה בכיור או כל בעיית צנרת אחרת יכולה להוריד לטמיון השקעה משמעותית בגופי תאורה לחדרי אמבטיה. מעבר לכך, לקוחות צריכים לשים את השיקול הבטיחותי לפני כל דבר אחר. עדיף להשקיע עוד קצת ולרכוש תאורה מתאימה וייעודית עבור חדרי האמבטיה מאשר להסתכן בתאורה שתיצור נזקים בלתי הפיכים בגוף וברכוש.

שנית, התאמה של תאורה לחדרי האמבטיה דורשת הגדרה של צרכים ומטרות. יש גופי תאורה גדולים המתאימים למשפחות עם ילדים, לעומת תאורה סולידית יותר אותה ניתן למצוא במלונות בוטיק, דירות יוקרה וכדומה. רק הלקוח יודע מה הצרכים והמטרות עליהם התאורה אמורה לענות עבורו, והתפקיד של איש המקצוע הוא לספק את הגיבוי הטכני ואת ההמלצות המתאימות. מומלץ להגיע אל פגישת ייעוץ לפני שרוכשים גופי תאורה לאמבטיה או משקיעים במערכת תאורה לא מתאימה.

תאורה לחדר האמבטיה

השיקול האסתטי בעת בחירת תאורה לאמבטיה

אין ספק שהבחירה בגופי תאורה עבור חדר חשוב כמו אמבטיה מיועדת לתת מענה גם על מטרות אסתטיות. במילים אחרות, התאורה יכולה לתת לאמבטיה אופי משל עצמה. יש ספוטים של תאורה המופנים אל הקיר, ספוטים שניתן להפנות אל התקרה וספוטים מודחקים המשתלבים בצורה מושלמת עם קירות מעוצבים. אפשר אף להתקין תאורה רכה ורומנטית שניתן לעמעם בעת אמבטיה מרגיעה. חדר אמבטיה מעוצב כהלכה נותן לדיירים תחושה יוצאת דופן. הוא מאפשר מנוחה מתלאות היום יום, מקל על הרגיעה ומלווה אותנו לכל אורך שעות היום. האמבטיה היא ברוב המקרים החדר הראשון אליו אנחנו נכנסים בבוקר, והחדר האחרון אליו אנו מגיעים לפני השינה. לא כדאי להקל ראש בעיצוב ופתרונות האסתטיים של חדר האמבטיה.

לסיכום, בגופי תאורה למקלחת או לאמבטיה הדבר החשוב הוא לשים לב להתאמה ולשיקולי הבטיחות. רק לאחר מכן ניתן להתייחס אל השיקול האסתטי, שיקבע כיצד האמבטיה תיראה ואיזה רושם היא תשאיר על הדיירים והאורחים. תאורה לחדרי אמבטיה היא בעלת משמעות עצומה ויש מקרים בהם היא מעלה את הערך של הנכס כולו. אפשר להתעניין לגבי גופי תאורה עבור האמבטיה לקראת שיפוץ, בעת מעבר לדירה חדשה או במידה ומתכננים למכור את הבית או להשכיר אותו. אמבטיה מוארת כהלכה תגרום לכם להרגיש טוב ותייצר אווירה שונה גם בחלקים אחרים של הבית. זהו הסוד של תאורה נכונה לאמבטיה ולכן היא זוכה להצלחה בקרב לקוחות מהמגזר הפרטי, העסקי והציבורי.

מעוניינים ביעוץ מקצועי? אנו כאן לשירותכם! התקשרו: 08-9211151 או צרו איתנו קשר באמצעות הטופס באתר.

ייעוץ עם מומחה

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר חייגו עכשיו
או השאירו פרטים:

אודות IMD Lighting

חברת I.M.D LIGHTING נוסדה בשנת 2004 על ידי אילן ומלי בנעזרי.
החברה המשפחתית, הפכה תוך זמן קצר למצליחה בתחומה, ומכל רחבי הארץ מגיעים לקוחות המחפשים אחר גופי תאורה ייחודיים ואיכותיים.
האווירה בחנות היא חמה ומשפחתית, ולבעלי המקום, אשר צברו ניסיון רב בתחום, של למעלה מ- 20 שנים, עצות מועילות רבות לקהל הלקוחות.

מאמרים נוספים

ייעוץ עם מומחה
לשיחת ייעוץ והצעת מחיר חייגו עכשיו
או השאירו פרטים:
This form is currently undergoing maintenance. Please try again later.
×

עגלת קניות