נברשות לחדר שינה

עיצוב של חדר שינה מחייב התייחסות משמעותית לנושא התאורה. גופי תאורה אחראיים על האווירה בחדר השינה, וכפועל יוצא מכך גם על איכות החיים שלנו. חדר שינה הוא המקום בו אנו נרגעים, נחים, ישנים ומבלים. חדר שינה נוח ומפנק תלוי במידה רבה בגופי התאורה הנמצאים בו ובהרמוניה בין האלמנטים הדקורטיביים. אף על פי כן, רבים עדיין לא מביאים בחשבון את היתרונות של נברשות לחדר שינה.

נברשת מודרנית לחדר שינה

נברשת לחדר שינה מוסיפה עניין ומעניקות אווירה מיוחדת. נברשת היא גוף תאורה גדול המורכב לעיתים קרובות ממספר נורות. נברשות לחדר שינה מדגישות את הנופך האקסקלוסיבי של חלל הפנים, יכולות להתאים גם לחדרים קטנים ומאפשרות משחקי אור וצל. נברשת לחדר שינה היא גוף תאורה מדויק, חיוני וורסטילי המתאים לסגנונות עיצוב שונים.

כל סגנון עיצוב והנברשת שלו

העדפה פופולארית מאוד של נברשת לחדר שינה עולה בקנה אחד עם סגנון העיצוב הכפרי: כאן משתמשים בנברשות לחדר שינה כדי להוסיף חמימות ולהתאים את התאורה לגווני חום ושמנת של הרהיטים, פינות האיפור ופתרונות האחסון. הסגנון הכפרי גם מאפשר הוספה של טקסטורה ייחודית על הקיר וזאת לצורך הענקת מראה מחוספס. מנגד, ישנו סגנון עיצוב דרמטי בו הניגודיות היא הדבר הבולט ביותר: בסגנון כזה ניתן להשתמש בנברשות כהות ולשחק עם האור והצל כדי להקנות אשליה של גובה ועומק.

כפי שניתן לראות, בכל סגנון עיצוב יש נברשת אחרת המתאימה ואף נותנת את המענה המקיף ביותר לצרכים. הסוד הוא לבחור נברשת תוך התחשבות בשאר ההיבטים האסתטיים ורק לאחר שמגדירים את המטרות והצרכים. נברשת לחדר שינה יכולה להספיק אם מעוניינים בתאורה כללית בלבד, אולם יש צורך בגופים נוספים במידה ומחפשים אחר תאורת קריאה לצד המיטה או לצורך צפייה בטלוויזיה. השילוב בין גופי התאורה, הנברשת ושאר העיצוב בחדר השינה הוא זה שמעניק ערך מוסף.

עצות לעיצוב נכון של חדר שינה

כדאי לשים לב לאופן בו תאורת תקרה המבוססת על נברשות יוצרת את האווירה בחדר השינה. במידה ורוצים ליצור אווירה רכה – מנורות עגולות בעלות צבעים בהירים יספקו את התשובה הטובה ביותר. לעומת זאת, מנורות בעלות צבעים אדומים יכולות להוסיף לחדר השינה נגיעה רומנטית וחמה.

נברשות לחדר שינה

מבחינת התקנה, נברשות לחדר שינה נתלות בדרך כלל מעל המיטה ובכל מקרה אפשר לחבר אותן לעמעם לצורך שליטה אופטימאלית. כדאי לבצע את ההתקנה באופן יסודי ועם מומחים המכירים את התחום.

עוד טיפ הוא לשים לב לחלונות. במידה וחדר השינה מעוצב כאשר החלון יוצר תאורה אגרסיבית, כדאי להרחיק מעט את הנברשת ולבחור עבורה מקום נפרד. זו הסיבה שבחירת נברשות לחדר שינה מתבצעת באולמות תצוגה, בליווי אנשי מקצוע ולאחר הפעלת מערכת שיקולים רחבה ומגוונת. מצד שני, אין סיבה לוותר על התאמת הנברשת לוילונות או פתרונות הצללה: כך אפשר לשמור על האווירה הנעימה בחדרי שינה גם במהלך שעות היום או בסופי שבוע. נברשת לחדר שינה לצד וילון קטיפה הם בין המאפיינים הבולטים של סגנון עיצוב ויקטוריאני, למשל, אך יש גם פתרונות עיצוב נוספים.

יש עוד כמה טיפים שכדאי להזכיר רגע לפני שבוחרים נברשות לחדר שינה. אפשר להשתמש בגופי תאורה גדולים כאלה כדי לקבל מצד אחד את האלמנט של תאורה בספקטרום רחב כלפי מטה, אך מצד שני כדאי לפזר מסביבם גופי תאורה עומדים. תפקידם של גופי התאורה הוא להשלים את האור של הנברשת ולהוות אלטרנטיבה במידה ומעוניינים להשאיר את החלל באווירה אינטימית ורגועה יותר.

ייעוץ עם מומחה

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר חייגו עכשיו
או השאירו פרטים:

אודות IMD Lighting

חברת I.M.D LIGHTING נוסדה בשנת 2004 על ידי אילן ומלי בנעזרי.
החברה המשפחתית, הפכה תוך זמן קצר למצליחה בתחומה, ומכל רחבי הארץ מגיעים לקוחות המחפשים אחר גופי תאורה ייחודיים ואיכותיים.
האווירה בחנות היא חמה ומשפחתית, ולבעלי המקום, אשר צברו ניסיון רב בתחום, של למעלה מ- 20 שנים, עצות מועילות רבות לקהל הלקוחות.

מאמרים נוספים

ייעוץ עם מומחה
לשיחת ייעוץ והצעת מחיר חייגו עכשיו
או השאירו פרטים:
This form is currently undergoing maintenance. Please try again later.
×

עגלת קניות