תאורת הצפה

תחום תאורת החוץ תפס תאוצה רבה בשנים האחרונות, בעיקר הודות לשכלולים ולפיתוחים טכנולוגיים שהפכו אותו נגיש לכל כיס. בין אם מדובר בתאורת חוץ עבור גינה פרטית או עבור גינה ציבורית, עבורחצר משותפת או עבור מרפסת – הגיוון המאפיין את עולם התאורה מאפשר לבחור סוגי תאורה שונים אשר יתאימו לכל אזור, אופי וסגנון. 

אולם על אף הגיוון כאשר ניגשים לתכנון מערך תאורת חוץ, יש לנקוט בזהירות ובקפדנות יתרה ולקחת בחשבון מספר מאפיינים חשובים כגון: גודל האזור אותו נרצה להאיר, גבולות האזור (גדרות, חומה, שיחים), מטרת החצר (אירוח, נוי), אופי הצמחייה וכן הלאה. אחד הטיפים החשובים ביותר עבור בחירת סגנון תאורה הוא שימוש במשחקי אור וצל, ריכוך וחידוד, משום שזווית ההארה של הגופי בחצר תשפיע במידה ניכרת על אופייה והאווירה שבה. אחד האלמנטים החשובים ביותר לשם כך הוא תאורת הצפה.

מהי תאורת הצפה?
תאורת הצפה כשמה כן היא – נועדה להציף שטחים ספציפיים באור חזק. לתאורת הצפה שימושים מגוונים אשר נועדו לעטר אזורים פונקציונליים ולכן היא נפוצה מאוד לצד פינות ישיבה, בריכה, אזורי משחק, דרך הארת גינות ושבילים, הארת חפצי נוי ועד הארה של חללים כגון חנייה. תאורת הצפה ידועה גם כתאורת שטיפה ונעשית באמצעות הצבה של גופי תאורה עוצמתיים שנבנו במיוחד על מנת להאיר שטחים נרחבים הזקוקים לכך. קיים מגוון רחב של פנסי הצפה הנבדלים זה מזה ברמה העיצובית, בעוצמת האור ובסוג הנורה. היתרון המרכזי של פנסי הצפה הוא באופן בו הם מפזרים את האור ומאירים את השטח בייחודיות האופיינית להם – זווית ההארה מאוד רחבה, פיזור האור אחיד ומעניק אור רך ויעיל גם בשעות הערב. החשיבות של תאורה לילית היא קריטית משום שהיא יוצרת סביבה בטיחותית יותר לצעידה ומאפשרת שימוש בגינה גם לאחר שהשמש שוקעת.

תאורת הצפה LED
תאורת הצפה מצריכה אנרגיה רבה בשל עוצמתה הגבוהה, ומכאן שהיא מתאימה מאוד לטכנולוגיית LED הנחשבת חסכונית ועמידה במיוחד בהשוואה לנורות ההלוגן שאמנם מספקות אור חזק אך אינן חסכוניות בחשמל כלל וכלל. תאורת LED מאפשרת ניצול מקסימלי של האנרגיה החשמלית אך בעלות כלכלית סבירה (כ-90% פחות ביחס למנורות אחרות) ובנוסף היא מחזיקה מעמד כ-50,000 שעות עבודה (פי כמה וכמה מכל סוג נורה אחר). נורות לד מגיעות במגוון גדלים וצבעים לכן יכולות בקלות להתאים לכל תאורת הצפה בסגנונות שונים על פי תנאי השטח הנדרשים.

בואו לבקר באולם התצוגה שלנו והתרשמו ממגוון גופי תאורה!

אולם התצוגה שלנו ממוקם במושב אחיסמך, שבעת המינים 70
שעות פתיחה: ימים א'-ה' 09:00-18:00, יום ו' וערבי חג 09:00-12:00
טלפון: 08-9211151

ייעוץ עם מומחה

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר חייגו עכשיו
או השאירו פרטים:

אודות IMD Lighting

חברת I.M.D LIGHTING נוסדה בשנת 2004 על ידי אילן ומלי בנעזרי.
החברה המשפחתית, הפכה תוך זמן קצר למצליחה בתחומה, ומכל רחבי הארץ מגיעים לקוחות המחפשים אחר גופי תאורה ייחודיים ואיכותיים.
האווירה בחנות היא חמה ומשפחתית, ולבעלי המקום, אשר צברו ניסיון רב בתחום, של למעלה מ- 20 שנים, עצות מועילות רבות לקהל הלקוחות.

מאמרים נוספים

ייעוץ עם מומחה
לשיחת ייעוץ והצעת מחיר חייגו עכשיו
או השאירו פרטים:
This form is currently undergoing maintenance. Please try again later.
×

עגלת קניות