תאורת לד לגינה

היתרונות של תאורת לד לגינה

תאורת גן בטכנולוגיית לד – LED – משנה לחלוטין את המראה של החלל החיצוני. כיום כבר לא מקובל לעצב את החצר, את הגינה או את המרפסת עם מנורות להט צהובות וישנות. מעצבי פנים ממליצים על השימוש בנורות לד ומציגים שורה ארוכה של יתרונות. תאורת לד מתאימה ללקוחות פרטיים, אנשי עסקים וגם מתכנני ערים.
לדים לגינה זוכים להצלחה בכל רחבי העולם ומקבלים תמיכה גם מארגוני איכות הסביבה. הטכנולוגיה המתקדמת אשר מאפשרת ייצור נורות לד מבטיחה מחירים נוחים, עלות משתלמת ובעיקר הוצאות תחזוקה נמוכות במיוחד.
זקוקים לעזרה בבחירת תאורת לד לגינה? נשמח לייעץ לכם – התקשרו אלינו: 08-9211151.

תאורת LED לגינה    תאורת לד לגינה

תאורת לד וספקטרום האור

היתרון הבולט ביותר של תאורת לד לגינה קשור לספקטרום האור. אין צורך במסננים על מנת לקבל ספקטרום ספציפי של אור לאחר שימוש בנורות לד. הספקטרום הנפלט על ידי תאורת לד לגינה הוא צר במיוחד, והמשמעות היא מראה ייחודי ומרשים. מספיק להסתכל על ההבדל בין נורות לד ברמזור לבין נורות לד אחרות על מנת לזהות את ההבדל. היתרון הזה של נורות לד הפך אותן למוצר מבוקש גם בתכנון אורות במה, פנסי בלימה ואיתות ברכבים ועוד.

העמידות של נורות לד לגינה

עוד יתרון משמעותי של תאורת לד לגינה הוא עמידות מכנית. קשה לפגוע בנורות לד, לחסום את האור או ליצור שריטות חמורות ונזקים בלתי הפיכים. בניגוד לנורות רגילות ופגיעות אשר לעתים אינן יכולות לשרת את הצרכים של משפחה עם ילדים, נורות לד אידיאליות עבור גינות, מרפסות ותאורת חצרות בכל סדר גודל. הנורות הן בעלות עמידות מכנית למכות וזעזועים כמעט בכל היקף נורמלי.
מעבר לכך, העמידות של תאורת לד לגינה בא לידי ביטוי בשעות עבודה רבות. אורך החיים של נורות לד עומד על 35,000-50,000 שעות עבודה. השוואה פשוטה מול נורות פלורסנט מגלה פער של מעל 30,000 שעות, המגולמות בחשבון חשמל חסכוני ומשתלם.

נצילות והתחממות של תאורת לד לגינה

נורות לד אינן מפסיקות לפעול באופן פתאומי כמו נורות להט. הן מספקות פחות ופחות אור לאורך זמן, וכך יוצרות עמעום קלאסי לגינה וחצרות. נורות לד מאפשרות נצילות גבוהה והתחממות גבוהה ביחס לגודל. יחד עם זאת, ההתחממות של נורות לד אינה מורגשת במגע ולכן הן בטוחות יותר מנורות אחרות.
נורות לד לגינה מבוקשות בקרב משפחות עם ילדים בכל רחבי העולם. בתחום של תאורת גן לד היא טכנולוגיה מובילה ופופולארית. תאורת לדים לגינה מוכיחה את עצמה בנסיבות לא קונבנציונאליות, בקיץ ובחורף. בטווח המיידי לדים לגינה מבטיחים שדרוג באיכות החיים, בעוד בטווח הרחוק הן מציעות עלייה משמעותית בערך הנכס.

השימושים של נורות לדים

נורות לדים נפוצות בשימושים צבאיים. הסיבה לכך היא חוסר נראות באמצעים מגבירי אור כוכבים, כמו גם זמן קצר הדרוש על מנת להביא את הנורה להארה מוחלטת. במילים אחרות, נורות לד משנות לחלוטין את כל מה שידוע לגבי תאורה. נורות אלו משמשות את התאורה הביתית, תאורת רחוב, נוריות בקרה, הדפסה, נוריות בשלט רחוק, תאורת רכבים, פנסים ואפילו תקשורת אופטית ושלטי חוצות.
בנוסף, כדאי להזכיר את השימוש בנורות לד במסגרת תאורת מסכי LCD של טלוויזיה, צגי מחשב ומסכי טלפונים סלולריים ניידים.

פתרונות לדים לשדרוג הגינה

אי אפשר להתעלם מהנוכחות של נורות לד בחיינו. מה שהתחיל בתור גחמה של אנשי מקצוע בתחום התאורה בלבד הפך עם הזמן למוצר מבוקש בקרב לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים. ניתן לבחור מבין שורה ארוכה של פתרונות לדים לגינה וכך לשדרג את החצר או תאורת המרפסת. תאורת גן המבוססת על לדים מציעה חוויה ייחודית עבור בעלי הבית, אורחים וקרובים.
הנורות יעילות לשנים רבות, חוסכות בהוצאות חשמל ומונעות תקלות בטיחות. כדאי לפנות לייעוץ עם חברות המתמחות בתאורה מן הסוג הזה ולברר אילו נורות רלוונטיות לגינה – קחו בחשבון את גודל השטח, את השילוב עם רהיטי גן אחרים ואת פיזור האור במקומות החשוכים.

נשמח לייעץ לכם בכל שאלה – התקשרו אלינו: 08-9211151.

ייעוץ עם מומחה

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר חייגו עכשיו
או השאירו פרטים:

אודות IMD Lighting

חברת I.M.D LIGHTING נוסדה בשנת 2004 על ידי אילן ומלי בנעזרי.
החברה המשפחתית, הפכה תוך זמן קצר למצליחה בתחומה, ומכל רחבי הארץ מגיעים לקוחות המחפשים אחר גופי תאורה ייחודיים ואיכותיים.
האווירה בחנות היא חמה ומשפחתית, ולבעלי המקום, אשר צברו ניסיון רב בתחום, של למעלה מ- 20 שנים, עצות מועילות רבות לקהל הלקוחות.

מאמרים נוספים

ייעוץ עם מומחה
לשיחת ייעוץ והצעת מחיר חייגו עכשיו
או השאירו פרטים:
This form is currently undergoing maintenance. Please try again later.
×

עגלת קניות