תאורת לדים לבית

תאורת לדים לבית פרטי

תאורת לד לבית היא פיתרון מצוין עבור שיפוץ נכסים פרטיים. ראשית, אפשר להנמיך את התקרה באמצעות לוחות גבס ולהתקין ספוטים מרשימים של תאורה. שנית, ניתן לבחור גופי תאורה חדשים ולהציב אותם במקומות אסטרטגיים בסלון, בכניסה לבית, בחצר או בחדרי השינה.
תאורת לדים עמידה לאורך שנים רבות ואינה דורשת תחזוקה. נורות לד מציעות ספקטרום צר במיוחד של פס תאורה, הן בעלות אורך חיים של עד 50,000 שעות והזמן הדרוש להארה מוחלטת שלהן עומד על מיקרו שניות בלבד.
זקוקים לעזרה בבחירת תאורת לד? נשמח לעזור בכל שאלה – התקשרו אלינו: 08-9211151.

תאורת לדים לבית לאחר שיפוץ

שיפוץ הוא הזדמנות מצוינת לבצע שינויים ברחבי הבית. ניתן לערוך את השיפוץ אחת למספר שנים בהתאם לתקציב מוגדר מראש, או לקיים אותו לקראת השכרה של הנכס לתקופות קצרות וארוכות. שיפוץ משפר את ההרגשה בתוך הבית ומאפשר עיצוב מחדש של חללים מרכזיים.
בניגוד למה שנהוג לחשוב, לא כל עבודות השיפות מחייבות הוצאות גבוהות: ניתן לשלב אלמנטים דקורטיביים חדשים בשיפוץ מבלי להרוס את התשתית או להזדקק לתכנון הנדסי חדש. אחת הדרכים לעשות זאת היא לנצל את היתרונות של תאורת לדים.

תאורת לד נסתרת בעיצוב חלוקי נחל

משחקי אור וצל

כל מי שמבצע שיפוץ בבית חייב לשקול הוספת של תאורת לדים. בעזרת מנורות לד לבית ניתן להדגיש אלמנטים דקורטיביים מסוימים, להסתיר פגמים ולחסוך הוצאות על שבירת קירות או רכישת רהיטים חדשים. משחקי אור וצל מקבלים משמעות חדשה לחלוטין בזכות התכונות המתקדמות של נורות לדים.
בנוסף, ההבדל המשמעותי ביותר בין מנורות לד לבית לבין מנורות להט רגילות בא לידי ביטוי בעלויות התחזוקה. אפשר לערוך שיפוץ ולהבטיח הוצאות נמוכות על תחזוקת הבית לאורך שנים רבות. השיפוץ מתאים לבעלי נכסים פרטיים, למשפחות ולכל מי שרוצה להפוך את גופי התאורה החדשים לחלק בלתי נפרד מהאווירה הביתית שלו.

סוגים של תאורת לד לבית

יש המון סוגים של מנורות לד לבית וגופי תאורה. אפשר להתחיל את העיצוב החדש עם נורות פשוטות או שנדלירים דומיננטיים, להתמקד במנורות תלייה ומנורות שולחן ולהשלים את המראה הכללי עם צמודי תקרה ומנורות קיר.
בדירות קטנות עדיף לנצל את החלל עם תאורת לדים נסתרת, ספוטים שקועים או שורת ספוטים רגילים. לבסוף כדאי לעבור גם אל תאורת המרפסת או תאורת החצר, להוסיף פלורסנטים ולא לשכוח תאורת חירום יעילה וחסכונית.

טיפים לבחירת תאורת לדים לבית

 

בחירה נכונה של גופי תאורה המבוססים על נורות LED מאפשרת ניצול אופטימאלי של יתרונות הטכונלוגיה. גופי לדים תאורה עמידים למכות וזעזועים והנצילות שלהם גבוהה מהרגיל. המשמעות היא אפשרות לשילוב אידיאלי של תאורת לדים בתוך מטבח, סלון וחדרי שינה.

יש חללים הדורשים תאורה אופטימאלית במהלך שעות ארוכות מהיום. התאורה במטבח נדלקת כבר עם הכניסה לבית ופועלת באופן רצוף, בעודבמטבח ובחדרי השינה הדגש הוא על הארה מיידית וספקטרום אור צר ומדויק ככל האפשר. העצה העיקרית היא לשקול ויתור על נורות להט לטובת תאורת לדים מודרנית ולהשקיע בעיקר בחללים המרכזיים של הבית.

מדוע כדאי להשתמש בתאורת לדים בחדרי הילדים?
עצה נוספת המחדדת את החשיבות של תאורת LED עבור לקוחות במגזר הפרטי היא להשתמש בה בחדרי הילדים. תינוקות וילדים קטנים חשופים לשורה ארוכה של סכנות הנשקפות מגופי תאורה מסורתיים. גופים אלו מתחממים במהירות, הם עלולים ליצור כוויות לאחר מגע של יד אדם וגם עמידותם מוטלת בספק.

מנגד, גופי תאורה LED אינם חדלים לפעול באופן חד ופתאומי וההתחממות שלהם אינה משמעותית. אפשר לעקוב אחר האופן בו הנורות מספקות פחות ופחות אור לאורך זמן וכך להחליט במידת הצורך על החלפתן.

הפעלת לדים בטמפרטורות נמוכות
עוד עצה רלוונטית עבור בתי מגורים היא להשתמש בנורות לדים בטמפרטורה נמוכה ככל האפשר. אורך חיי הנורות מתקצר בטמפרטורה גבוהה וכאשר האקלים חם מהרגיל, אולם עוצמת הבהירות עולה ואורך החיים גדל בטמפרטורות נמוכות. יצרניות מכשירי החשמל הגדולות הבינו כבר לפני מספר שנים את המגמה הזו ולכן הן מתקינות נורות LED בתוך מקררים ומקפיאים. מבחינת הלקוחות, רצוי לתכנן את מערך התאורה בבית כך שהנורות יהיו קרובות ככל האפשר אל מוקדי המיזוג והאוורור. תכנון כזה חוסך בעלויות בטווח הקצר והארוך והוא מבטיח מיצוי אופטימאלי של יתרונות התאורה.

בחירה של תאורת לדים לבית יכולה להיות משימה פשוטה במידה ומבצעים תכנון מוקדם. השקיעו בהכנת שיעורי הבית, הכירו את ההבדלים בין הנורות והתייעצו עם אנשי מקצוע בכל מקרה של התלבטות.

ממה מורכבת הצעת המחיר?

הצעת מחיר על התקנת מנורות לד בבית כוללת בדרך כלל את עלות גופי התאורה, ההתקנה והייעוץ. עדיף לתאם מראש את הפגישה עם נציגי חברת התאורה, לבקר באולם תצוגה או לצפות בקטלוג של מוצרים ועבודות קודמות ורק לאחר מכן לקבל החלטה סופית.
גופי תאורה משנים לחלוטין את המראה של הבית ומעצבי פנים יודעים לנצל זאת היטב. לקוח אשר אינו מחזיק בניסיון הדרוש לצורך בחירת גופי תאורה יכול להשתמש בארגז הכלים של החברות המקצועיות, לבצע השוואה ולהגדיר את התקציב הדרוש. נשמח לעזור לכם בכל שאלה – התקשרו אלינו: 08-9211151, או פנו אלינו באמצעות הטופס באתר.

גופי תאורת לד לבית

השוואה בין נורות led ונורות אחרות

 

סקירה של המפרט הטכני הקיים בתוך גופי תאורה לדים מעלה מסקנות חד משמעיות לגבי היתרונות שלהם. גופי תאורה לד נחשבים כיום לפתרון האפקטיבי והיעיל ביותר לתאורת פנים וחוץ. אפשר למצוא את גופי התאורה הללו בבתים פרטיים, במשרדים ובמבנים ציבוריים. המטרה של השימוש בנורות לד היא לייצר חיסכון אקולוגי לאורך זמן, תוך שמירה על רמה גבוהה של פיזור אור אחיד. מעבר לכך, תאורת led מבוססת על טכנולוגיה מתקדמת המשולבת גם בתוך מחשבים, מסכי טלוויזיה ועוד.

זמן הצתה ונצילות הפקת אור

 

את ההשוואה בין גופי תאורה לד לבין נורות אחרות ניתן לבצע על בסיס מספר קריטריונים קבועים. ראשית, כדאי לבדוק את זמן ההצתה של  נורת led. לעומת כספית המוצתת בתוך 6 דקות, ונורת פלורסנט המוצתת תוך חצי שנייה, בנורת לד ההדלקה היא מיידית.

שנית, נצילות הפקת אור של נורות אלו היא 70-120 לומן/וואט. זהו נתון מרשים העולה בקנה אחד עם המאפיינים הבולטים של המנורות: חיסכון משמעותי בחשמל, עלות תחזוקה נמוכה וחסכון באנרגיית קירור. הדבר החשוב הוא לבחור בנורות איכותיות המיוצרות על פי תווי התקן המובילים בעולם. בנוסף, יש לציין כי פליטת החום של הנורות זניחה ולא מורגשת.

אורך חיים ואביזרים נלווים

 

עוד קריטריונים המאפשר השוואה בין סוגים שונים של נורות הוא אורך חיים. נורות כספית ונורות פלורסנט מחזיקות מעמד בערך 8,000 שעות, בעוד גופי תאורה לדים יעילים למשך 50,000-100,000 שעות. לאורך 10 שנות עבודה יש צורך רק בהחלפה חד פעמית של הנורות הללו, ואין שום דרישה לאביזרים נלווים כגון צ'וק, סטרטר וכן הלאה.

אורך החיים של נורות לד והחיסכון בעלות כוח אדם לתחזוקה הופך אותן לפתרון משתלם עבור לקוחות במגזר הפרטי, העסקי והציבורי. אפשר ליישם את היתרונות של נורות אלו בכל מקום בבית ובתוך גופי תאורה שונים. הנורות בטיחותיות וידידותיות לסביבה, בעיקר בהשוואה לנורות אחרות, וגם ביחס לפתרונות התאורה שהיו קיימים בעבר. כל אלו ועוד מטים את הכף בבירור לטובת מנורות לד וגופי התאורה המנצלים אותן.

תאורת LED לבית

קטלוג מוצרים מגוון

קטלוג המוצרים של מנורות לד לבית מבטיחות שביעות רצון לכל הלקוחות. עם זאת, יש לציין כי תאורת לד משמשת כיום גם את המגזר העסקי והמוסדי. אפשר למצוא את נורות הלד בתאורת רחוב, נוריות בקרה, מכשירי הדפסה, שלטים, רכבים ותקשורת אופטית. קחו זאת בחשבון בפעם הבאה שתבצעו שיפוץ ותיהנו גם אתם מתאורה מושלמת.

בואו לבקר באולם התצוגה שלנו, והתרשמו מגופי תאורת לד מודרניים מקסימים!

 

אולם התצוגה שלנו ממוקם במושב אחיסמך, שבעת המינים 70
שעות פתיחה: ימים א'-ה' 09:00-18:00, יום ו' וערבי חג 09:00-12:00
טלפון: 08-9211151

נשמח לראותכם 🙂

ייעוץ עם מומחה

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר חייגו עכשיו
או השאירו פרטים:

אודות IMD Lighting

חברת I.M.D LIGHTING נוסדה בשנת 2004 על ידי אילן ומלי בנעזרי.
החברה המשפחתית, הפכה תוך זמן קצר למצליחה בתחומה, ומכל רחבי הארץ מגיעים לקוחות המחפשים אחר גופי תאורה ייחודיים ואיכותיים.
האווירה בחנות היא חמה ומשפחתית, ולבעלי המקום, אשר צברו ניסיון רב בתחום, של למעלה מ- 20 שנים, עצות מועילות רבות לקהל הלקוחות.

מאמרים נוספים

ייעוץ עם מומחה
לשיחת ייעוץ והצעת מחיר חייגו עכשיו
או השאירו פרטים:
This form is currently undergoing maintenance. Please try again later.
×

עגלת קניות