נברשות לחדרי ילדים

גופי תאורה גדולים ודומיננטיים כמו נברשות יכולים להתאים גם לחדרי ילדים. מגוון עיצובים חדשים ומרהיבים של נברשות לחדרי ילדים מבטיחים מענה על צרכים של טווח גילאים רחב. במקום להסתפק בגופי תאורה בנאליים או להשתמש רק בתאורה טבעית, אפשר לבחור עבור חדרי ילדים נברשות אקסקלוסיביות המשנות לחלוטין את האופי של החלל.

נברשות לחדרי ילדים

הנברשות יעילות עבור חדרי תינוקות ופעוטות, מלוות את הילד לאורך תהליך ההתבגרות ועוזרות גם להורים המעוניינים לבלות זמן איכות משותף עם בני המשפחה.

בעת בחירת נברשות לחדרי ילדים כדאי לשים לב למספר נושאים. חשוב להתייחס לחדר הילדים בתור מקום פרקטי בו הילד ישן, משחק ונח, אך להדגיש גם את הערך המוסף שלו. החדר הוא המקום האינטימי של הילד ובו הוא צובר ביטחון אישי. החדר צריך להיות מזמין, מואר ונוח אך מצד שני גם לשמור על אופי ייחודי. אין סיבה לקלקל את חוש הטעם של הילד או למנוע ממנו השפעות דקורטיביות. חדר ילדים מעוצב, הקפדה על הפרטים הקטנים ובחירה תאורה המשלימה את הדקורציה יעזרו לילד להתפתח ויעניקו לו תנאים אופטימאליים.

סגנונות עיצוב בשילוב נברשת לחדר ילדים

חדר ילדים הוא חלל חשוב מאוד בעיצוב הפנים של הבית. השאיפה היא להפוך את חדר הילדים למקום מיוחד בו מרגישים באנרגיות השונות, אך עדיין לשמור על הרמוניה מסוימת עם שאר הקווים הדקורטיביים בדירה. הדגש כאן הוא על בחירת סגנון עיצוב שעולה בקנה אחד עם המאפיינים הבולטים של נברשות לחדרי ילדים. בניגוד לגופי תאורה אחרים המשלימים את העיצוב, נברשת לחדר ילדים היא אמצעי תאורה בעל נוכחות. אי אפשר להתעלם מהנברשת וגם לא כדאי לעשות את זה. רצוי להפוך את הנוכחות של נברשת לחדר ילדים ליתרון ולמצוא את הסגנון הדקורטיבי המתאים עבורה.

מי שמעוניין לעצב את חדר הילדים בסגנון מודרני המתאפיין בקווים נקיים ובהירים יכול להשתמש בנברשת כדי ליצור אשליה של חלל גדול, להעניק תחושת מרחב ולהדגיש אלמנטים מסוימים. אחרים יעדיפו לשלב את סגנון העיצוב הכפרי והרומנטי עם נברשות לחדר ילדים, בעיקר במטרה להדגיש אלמנטים של עץ וחום.

נברשת לחדר הילדים

סוגי תאורה לחדר ילדים

יש שלושה סוגים עיקריים של תאורה לחדרי ילדים: תאורה כללית, תאורת עבודה לשולחן המחשב או הכתיבה ותאורה לקריאה ליד המיטה. נברשת לחדר ילדים נותנת מענה על הצרכים של תאורה כללית וכאן טמון היתרון שלה. נברשות לחדרי ילדים לא אמורות להידלק לצרכי קריאה בלבד, היות והן מפזרות את האור בצורה אחידה ודומיננטית. כדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע כדי לבחור את המיקום המתאים עבור נברשות לחדרי ילדים. אפשר לבחור גופי תאורה יפים ולא ילדותיים, לשלב אותם עם תאורה ייעודית לצד המיטה ולא לשכוח להציב גוף תאורה עומד ליד המחשב. גם התקנה של גופי תאורה צמודי קיר יכולה להיות פתרון מעניין עבור חדר הילדים. במילים אחרות, תאורת שולחן מחשב ותאורת קריאה בלילה צריכים להשלים את התאורה של הנברשת ולא לבוא על חשבונה.

אחת הדילמות העיקריות של הורים לגבי בחירת סוגי תאורה היא האם להתייעץ עם הילדים. יש הורים המעדיפים לקבל את ההחלטה לבדם ולכן אינם מערבים את הילד בסקירת קטלוג נברשות, לעומת הורים שנותנים לילד מידה מסוימת של אחריות. כמו בנושאים אחרים, גם כאן הדגש הוא על מידתיות: הילד יכול להיות מעורב בהחלטה איזו תאורה תתאים לחדר שלו, אולם בסופו של דבר ההורים הם אלו שצריכים לתת את אישורם ולהתחשב בשלל הפרמטרים המשפיעים על העיצוב.

ייעוץ עם מומחה

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר חייגו עכשיו
או השאירו פרטים:

אודות IMD Lighting

חברת I.M.D LIGHTING נוסדה בשנת 2004 על ידי אילן ומלי בנעזרי.
החברה המשפחתית, הפכה תוך זמן קצר למצליחה בתחומה, ומכל רחבי הארץ מגיעים לקוחות המחפשים אחר גופי תאורה ייחודיים ואיכותיים.
האווירה בחנות היא חמה ומשפחתית, ולבעלי המקום, אשר צברו ניסיון רב בתחום, של למעלה מ- 20 שנים, עצות מועילות רבות לקהל הלקוחות.

מאמרים נוספים

ייעוץ עם מומחה
לשיחת ייעוץ והצעת מחיר חייגו עכשיו
או השאירו פרטים:
This form is currently undergoing maintenance. Please try again later.
×

עגלת קניות