פס לדים

טכנולוגיית הלדים עומדת בבסיס פתרונות התאורה החדשים כתאורה נסתרת. לפסי לדים יש יתרונות אשר באים לידי ביטוי בחלל פנימי של הבית, בחדרים, בתאורת חצר וגן ועוד. טכנולוגיית לד היא בעלת אמינות טכנית גבוהה במיוחד, הבאה לידי ביטוי במספר יתרונות שכל לקוח פשוט חייב להכיר.

פסי לד - הטרנד הלוהט של עולם עיצוב הפנים

פסי לד – הטרנד הלוהט של עולם עיצוב הפנים
יכול להיות שהשקעתם המון מחשבה בעיצוב חללי ביתכם, ואף ירדתם לפרטי פרטים בבחירת הארונות, הפרזול, משטחי העבודה, הברזים ושלל מכשירי חשמל מעוצבים. עם זאת, כל עוד לא תכננתם מערך תאורה שישרה אווירה רצויה ונעימה – העיצוב המושקע שלכם יבוא הרבה פחות לידי ביטוי. תאורה מעוצבת ומחמיאה בהחלט תדגיש את כל האנרגיות שהושקעו בעיצוב ביתכם ותעניק לו מראה אסתטי ועדכני. כיום, רבים ממעצבי הפנים והאדריכלים בוחרים להשתמש בפסי לד להשלמת עיצוב מערך התאורה הביתי, ולא בכדי. פסי לד נחשבים אופנתיים מאוד ומשנים את אופי החלל מקצה לקצה.

אחת השיטות לתאורה מעוצבת במטבח שתפסה תאוצה בשנים האחרונות היא תאורה נסתרת, המצריכה את עיצוב התקרה בגבס. למעשה, מכסים את כל התקרה בכיסוי גבש שמעוצב במפלס אחד או יותר, ועוצרים כמה סנטימטרים לפני הקיר על מנת ליצור רווח בין התקרה לקיר שם ניתן להשחיל תאורה נסתרת של פסי לד שיתנו עומק ויעשירו משמעותית את האווירה בחלל החדר. ניתן לתכנן את פסי הלד כך שיופעלו באמצעות מתגים נפרדים מהתאורה המרכזית בחדר, ולווסת את האווירה לפי שעות היום או לפי הרצון. כך למשל אם רואים סרט או נמצאים בארוחה רומנטית ניתן לכבות את תאורת החדר ולהפעיל רק את פסי הלד שתתרום ליצירת אווירה רגועה.

מומלץ לשלב את פסי הלד גם עם גופים תלויים ברוח העיצובית של החלל, ועדיף לבחור גופי תאורה שמדברים באותה שפה עיצובית מבחינת הצבעים, המרקמים והחומרים. בנוסף, כיום אופנתי מאוד למקם פסי לד בצבעים שונים מתחת לארונות העליונות והתחתונים ומעל לקלאפות על מנת להעניק עומק למטבח. בסופו של דבר, העיצוב המרהיב והחדשני יחד עם היתרונות הפונקציונליים של תאורת הלד הפכו את פסי הלד למצרך מבוקש מאוד בעיצוב המודרני. 

פסי לדים למטבח
התקנה של פסי לדים לשדרוג מראה המטבח הפכה פופולארית מאוד, בעיקר בקרב המטבחים בסגנון המודרני השמים דגש על קו עיצובי אסתטי ונקי. התקנתם של פסי לדים במטבח לרוב נעשית באופן מוסתר, על מנת להעניק אלומות אור מיוחדות ודקורטיביות למגוון שימושים. מיקום הלדים בקו התחתון של ארונות המטבח יפיץ אור רך ונעים על משטח העבודה, כמו כן, מיקום הלדים בין הריצפה לארונות המטבח התחתונים יאיר את הריצפה ויאפשר הליכה ושימוש בטוחים גם בשעות החשוכות, מבלי שהאור יהיה חזק מדי ויהווה גורם מטריד. בנוסף, תכונותיה הייחודיות של תאורת הלד מאפשרת התקנה יעילה גם בתוך ארונות המטבח והארתם מבפנים. ארונות מטבח לרב עשויים מעץ, וכיוון ונורות לד עובדות בטמפרטורות נמוכות הן אינן פוגמות בעץ ולא קיים חשש לדליקה – לכן שימוש פסי לד בתוך אורנות המטבח הפך לשימושי מאוד כיום, הן מבחינה דקורטיבית ליצירת מראה מרשים וייחודי, והן מבחינה פונקציונלית ליעילות ונוחות בעת השימוש ולצורך מציאת פריטים וחפצים הנמצאים בתוך הארונות וללא צורך בהדלקת אור נוסף.

פס לדים קלוזאפ
נורות לד מסוגלות לייצר עשרות אלפי שעות עבודה ואינן דורשת תחזוקה. נורות הלד חוסכות בצריכת החשמל ועלות האחזקה שלהן מינימאלית. הנורות יעילות וניתן לשלב אותן עם סגנונות אסתטיים רבים. נורות אלו אינן שבירות, הן ידידותיות לסביבה ובטוחות מאוד לשימוש, והן פועלות במתח נמוך ולכן קל להתקין אותן ללא חשש.

נורות לד עובדות בטמפרטורה נמוכה וזאת בשל העובדה שהן מספקות אור קר. הסטנדרטים החדשים של גופי התאורה משתמשים בנורות הלד לצרכים שונים. אפשר למצוא פסי לד מוגני מים, פסים למטבח, לרכב, לאקווריום, לסלון ואפילו פסים מחליפי צבעים.

פס לד לעיצוב

כיצד כדאי לפזר רהיטים תחת תאורת פס לדים?

השימוש בסגנון תאורה הנשען על לדים דורש פיזור נכון של הרהיטים בחלל. במהלך עיצוב הבית יש לבחור היטב היכן למקם את פס התאורה, איפה למקם את הרהיט המרכזי והיכן להתקין את מתגי ההפעלה. בבתים עם חלל סלון גדול נהוג לרכז את כל המתגים בקיר אחד. לעומת זאת, בדירות מעוצבות עם חללים מרובים ניתן לפזר את המתגים.

מבחינת הרהיטים עצמם, היתרון של פס לדים הוא התאמה אופטימאלית לכל סוגי חומרי הגלם. נורות הלד מחמיאות לעץ ולמתכת, מחדדות את ספקטרום הצבעים של מוצרי עור ומתאימות גם לרהיטי פלסטיק. בעזרת נורות לד ניתן ליצור מראה מרשים של חלל סלון מהודר ומפואר. הנורות לא מקשות על העיניים, אפשר להפעילן בעזרת דימר ובקרב אנשי מקצוע יש סל של פתרונות מיוחדים אשר עוזרים בניצול הפוטנציאל של טכונולוגיית הלד.

פסי תאורה      פס לדים

 

פסי לד עבור חדרי ילדים

נורות לד חוסכות כאמור בחשמל ולכן כדאי להציב לפחות פס לדים אחד בחדרי השינה של הילדים. כידוע לכל הורה, ילדים לא תמיד מקפידים על כיבוי של האור וחלקם אפילו ישנים איתו בלילה. מי שמעוניין לחסוך בהוצאות חשמל מבלי לוותר על איכות החיים זקוק לסגנון תאורה של פסי צבירה, או פסי תאורה ייחודיים המשלימים את המראה הכללי של החדר.

אפשר לשלב בין צבעי הנורות לקירות, לטפטים או למדבקות הקיר. נורות לד מחמיאות לחלל פנים וכתאורת חוץ ומומלצות על ידי מעצבי פנים עבור חדרי שינה לכל הגילאים.

פס לדים

 

הופכים את החצר לגן אירועים

היבט נוסף של פסי תאורה המבוססים על נורות לד אותו כדאי להכיר בולט בחצר, בתאורת גינה ובמרפסת. פס תאורה לד לגינה משדרג לחלוטין את המראה של הגן ושל התאורה במרפסת: הוא מפזר את האור, מגדיל את הנפח ומחליף את האווירה למקסימה, רומנטית או חגיגית בלחיצת כפתור. עם פסי תאורה מדויקים המושקעים בתוך הקירות ניתן להפוך את החצר הפרטית לסוג של גן אירועים. עמעום האורות נעשה בהתאם לצרכי הלקוח, ללא צורך בהיערכות מוקדמת או תחלופה תקופתית של נורות.

 

פסי לד כחלק מבנייה ירוקה

כחלק מהמגמה האוניברסלית ההולכת ומתרחבת של שמירה על איכות הסביבה, עלתה קרנה של הבנייה הירוקה וכתוצאה מכך גם עלה הביקוש לתאורה חסכונית וירוקה. טכנולוגיית הלד עונה היטב על הרצון לצמצם את צריכת האנרגיה וביכולתה להביא לחיסכון כלכלי ארוך טווח. פסי לד מאפשרים צמצום של עד כ-80% מצריכת החשמל ביחס לנורות אחרות, ומקטינים את החימום העודף הנוצר מגופי תאורה אחרים ולו רק בשל העובדה שהם פולטים פחות חום. עם זאת, חסכוניותם לא באה על חשבון עוצמתם, ופסי לד ידועים כמפיקי אור מספיק חזק וחם ככל נורה אחרת. כל זאת בשילוב העובדה כי אורך חייה של נורת הלד ארוך לאין שיעור מאורך חייה של נורה רגילה, מביא לתוצאה של צמצום ענק בצריכת האנרגיה מן ההיבט האקולוגי, והן חיסכון כספי אדיר עבור הצרכן מבחינה כלכלית. תאורת לד היא פיתרון אידיאלי לכל בית, היא ידידותית לסביבה, בטיחותית ומהווה השקעה משתלמת וכדאית לטווח הארוך.

 

פסי לד מוכיחים את עצמם בטווח הקצר והארוך ולא ניתן להתעלם מהנוכחות שלהם. כיום ניתן למצוא אותם בבתים פרטיים, עסקים, כחלק מתאורת משרדים, מסעדות, בתי קפה, בתי מלון, בנייני יוקרה ומוסדות ציבוריים. טכנולוגיית הלד מבטיחה ומקיימת – ועכשיו כל מה שנותר לעשות הוא לנצל אותה לצרכי תאורת הבית.
 

בואו לבקר באולם התצוגה שלנו והתרשמו ממגוון גופי תאורת לד!

אולם התצוגה שלנו ממוקם במושב אחיסמך, שבעת המינים 70
שעות פתיחה: ימים א'-ה' 09:00-18:00, יום ו' וערבי חג 09:00-12:00
טלפון: 08-9211151

ייעוץ עם מומחה

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר חייגו עכשיו
או השאירו פרטים:

אודות IMD Lighting

חברת I.M.D LIGHTING נוסדה בשנת 2004 על ידי אילן ומלי בנעזרי.
החברה המשפחתית, הפכה תוך זמן קצר למצליחה בתחומה, ומכל רחבי הארץ מגיעים לקוחות המחפשים אחר גופי תאורה ייחודיים ואיכותיים.
האווירה בחנות היא חמה ומשפחתית, ולבעלי המקום, אשר צברו ניסיון רב בתחום, של למעלה מ- 20 שנים, עצות מועילות רבות לקהל הלקוחות.

מאמרים נוספים

ייעוץ עם מומחה
לשיחת ייעוץ והצעת מחיר חייגו עכשיו
או השאירו פרטים:
This form is currently undergoing maintenance. Please try again later.
×

עגלת קניות