שקועי חומה

אם בעבר תאורת חוץ נחשבה לפריבילגיה של בעלי הממון, הרי שהיום ניתן למצוא גופי תאורה מיוחדיםומרשימים כמעט בכל בית פרטי, עסק או מתחם. מלבד בתקרה, נוכל לראות גופי תאורה גם בשבילים, גינות או בריכות. השינוי התאפשר בעיקר בזכות טכנולוגיה מתקדמת ששמה דגש בייצור מוצרי תאורה חדשניים חסכוניים בחשמל ובאנרגיה, המצמצמים את עלויות אחזקתם ובכך נותנים מענה לקהל רחב יותר של לקוחות. 

מומחי התאורה של IMD ממליצים על תכנון מוקדם של תאורת חוץ, משום שיש להתחשב בגודל השביל או החצר, אופי הצמחייה והנקודות האסטרטגיות הקיימות, על מנת לחסוך זמן יקר ועלויות מיותרות ובכדי להגיע לתוצאה האפקטיבית והמתאימה לכם ביותר. תאורת חוץ תשדרג משמעותית את רמת חייכם ותשפר את רמת ביטחונכם ומהווה השקעה משתלמת עבור טווח קצר וארוך כאחד.

שקועי חומה לגן

תאורת חוץ צמודת קיר/חומה
בתאורת גן שם המשחק הוא אור וצל. גופי התאורה יוצרים צללים אותם ניתן לרכך, לחזק, לחדד או לשחק עם זווית ההארה כדי ליצור משחקי צללים מעניינים תוך דגש על טעמו האישי של הלקוח. לקבלת תאורת גינה מיוחדת ונעימה ניתן לבחור גופי תאורה שונים כמו שקוע חומה מלבני, שקוע חומה עגול או גופי תאורה שקועים מוגני מים. תאורת שקועי חומה תאפשר עיצוב ייחודי, חדשני ומעניין, ובאופן כללי היא תתאים לכל בית, חצר או מרפסת, תשפר את חזותו משמעותית ותעלה את ערכו.

בחצרות וגינות משתמשים בדרך כלל בתאורה שקועה עם נורות לד, שהן חסכוניות, יעילות ובעלות מניפת צבעים רחבה אשר תתאים לכל סגנון דקורטיבי. לתאורת גן סביבתית או תאורת התמצאות בשטח החיצוני של הבית יש תפקיד חשוב ביצירת סביבה ביטחונית לשהייה גם בשעות החשוכות. תוכלו לבחור בין תאורת רקע לשביל, אזורי המעבר השונים (מחסן, מוסך, גרם מדרגות) והכניסה לביתכם. מלבד עמודי תאורה לאורך שבילי הגישה, גופי התאורה המתאימים לכך ביותר הם מנורות צמודות קיר ושקועי חומה המאירים ומתחמים את האזור. כשנרצה להאיר לגובה או לרוחב נשתמש בגופים שקועים כאשר כל גוף התאורה וחלקיו הטכניים שקוע למעשה בתוך קיר, חומה, ריצפה ואף תקרה. הפצת האור של גופים אלו רחבה ובאפשרותה להאיר שטח רב.

מלבד יתרונות דקורטיביים חשוב לציין כי תאורת שקועי חומה כוללת גופים עם הספקים חסכוניים העובדים על מתח נמוך. לפיכך תוביל לחיסכון באנרגיה ותוזיל את חשבון החשמל החודשים שלכם. חשוב להדגיש כי במידה והנכם מעוניינים לשלב שקועי קיר או חומה כחלק ממערך תאורת החוץ בביתכם, יש צורך בהכנה מוקדמת בעת יציקת הבטון. אנשי המקצוע של IMD יוכלו ללוות ולהנחות אתכם בתהליך וכמו כן לתת לכם מידע מקצועי לצורך תיאום פתרונות תאורה אידיאליים עבורכם.

כללי בטיחות והתקנה
לתאורת חוץ יש היצע רחב, מגוון ומבוסס על הבדלי גודל, יכולת וייעוד של כל גוף תאורה. מחירם של גופי תאורה לגן ולחצר נוח יחסית ונחשב להשקעה משתלמת.  בהתאמה של גופי תאורה שקועי חומה או קיר יש לשים לב למספר דגשים: התקנתם דורשת התייחסות אל שיקולי מזג האוויר (חשיפה ממושכת לשמש או גשמים מרובים) ותנאי עמידות, כמו גם הכרת כללי התחזוקה שלהם. בנוסף יש להתייחס להתקנתם באופן נכון על מנת לשמור על איכות ותקינות המוצר. יש להקפיד על התקנה מקצועית בלבד (!) אשר תמנע פגיעה בגופי התאורה או בביטחונכם האישי. אל תיקחו סיכונים מיותרים ואל תבצעו את ההתקנה לבדכם, משום ששיקולים רבים חייבים להנחות את אופי ההתקנה כבר מהרגע הראשון. רצוי לברר לגבי פרטים טכניים של גופי התאורה, לבדוק כיצד הם ישתלבו עם מערך התאורה הכללי בשטח ולהתייעץ עם איש מקצוע.

גוף תאורה שקוע חומה DL-1501  תאורה שקועת חומה DL-1506

בואו לבקר באולם התצוגה שלנו, התייעצו עמנו והתרשמו מתאורה משגעת!

אולם התצוגה שלנו ממוקם במושב אחיסמך, שבעת המינים 70
שעות פתיחה: ימים א'-ה' 09:00-18:00, יום ו' וערבי חג 09:00-12:00
טלפון: 08-9211151

ייעוץ עם מומחה

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר חייגו עכשיו
או השאירו פרטים:

אודות IMD Lighting

חברת I.M.D LIGHTING נוסדה בשנת 2004 על ידי אילן ומלי בנעזרי.
החברה המשפחתית, הפכה תוך זמן קצר למצליחה בתחומה, ומכל רחבי הארץ מגיעים לקוחות המחפשים אחר גופי תאורה ייחודיים ואיכותיים.
האווירה בחנות היא חמה ומשפחתית, ולבעלי המקום, אשר צברו ניסיון רב בתחום, של למעלה מ- 20 שנים, עצות מועילות רבות לקהל הלקוחות.

מאמרים נוספים

ייעוץ עם מומחה
לשיחת ייעוץ והצעת מחיר חייגו עכשיו
או השאירו פרטים:
This form is currently undergoing maintenance. Please try again later.
×

עגלת קניות