תאורה לחנויות

בעלי חנויות נזקקים לפתרונות תאורה מתקדמים על מנת לבלוט מול המתחרים, ליצור ייחודיות ולמשוך את תשומת ליבם של הלקוחות. בעזרת תאורה לחנויות ניתן להשיג זאת במחיר משתלם

תאורה לחנויות המשמשת בתור כלי שיווקי
חנויות זקוקות לכמה שיותר כלים שיווקיים על מנת להצליח לייצר רמת מכירות גבוהה. יחד עם זאת, רוב בעלי החנויות לא מכירים את האפשרויות העומדות בפניהם. יש בעלי חנויות המעדיפים להסתפק בפרסום בעיתונים או בשלטי חוצות, לעומת אחרים שחוסכים את תקציב השיווק עבור הוצאות אחרות. התנהלות מן הסוג הזה היא לאו דווקא נכונה עבור החנות, משום שהיא יכולה לפגוע בחנות בטווח הקצר והארוך. המטרה של בעלי חנויות צריכה להיות יצירת בידול, ייחודיות ובסיס לקוחות רחב ככל האפשר.

תאורה לחנות

תאורה לחנות היא אחת הדרכים האפקטיביות ביותר להשיג את המטרה. גופי תאורה המיועדים עבור חנויות מעוצבים בצורה מיוחדת, מתוכננים על מנת להאיר את המוצרים באור חיובי ומסוגלים לשרת את החנות לאורך שנים רבות. גופי התאורה מצטרפים אל העיצוב הכללי ומוסיפים טאצ' אישי לכל חנות בארץ ובעולם. בנוסף, לא צריך להיות מותג-על או פירמה בינלאומית כדי ליהנות מפתרונות התאורה הללו. כל בעל חנות יכול להוסיף תאורה מתאימה במידה והוא מגלה יצירתיות ומתייעץ עם אנשי המקצוע הנכונים.

היתרונות הבולטים של יצירת תאורה לחנויות
היתרון הראשון של תאורה לחנות בא לידי ביטוי ביצירת בולטות מול המתחרים. איזורי קניות צפופים, שדרות רחבות או רחובות עמוסים מקשים על לקוחות לזהות את ההבדלים בין החנויות. בעל חנות שרוצה לשנות את המצב הזה יכול להציב גוף תאורה דומיננטי בחלון הראווה. הוא יכול לבחור בתאורה מסוימת כלפי חוץ או פנים, להמשיך עם הקו הדקורטיבי מעל הקופה וליישם את התאורה החדשנית אפילו בתאי השירותים. תאורה כזו מתאימה לחנות בכל סדר גודל והיא מבטיחה בידול שאי אפשר להשיג באף דרך אחרת.

יתרון שני של תאורה לחנות הוא ייחודיות. לקוח פוטנציאלי שעובר ליד חנות מוארת זוכר אותה בצורה ייחודית. הוא יכול לחזור אליה בהמשך, להביא איתו לקוחות חדשים ולגלות בה עניין למשך זמן רב. הייחודיות של החנות היא צעד ראשון בדרך להגדלת המכירות. בסופו של דבר, חנות שאף אחד לא זוכר לא יכולה למלא את תפקידה וייעודה. בעלי חנות משתמשים בתאורה על מנת ליצור את הייחודיות הזו בתקציב משתלם. התאורה מותאמת לגובה ההוצאות וההכנסות שלהם, היא מתוכננת על פי העדפות אישיות ומיושמת באמצעות כלים מתקדמים ומודרניים.

גופי תאורה לחנות

תאורה לחנות גם למען הלקוחות
עוד יתרון של גופי תאורה עבור חנויות הוא גיוס תשומת הלב של הלקוח. אף אחד לא יכול להתעלם מגופי תאורה מיוחדים, המלווים את הלקוח כבר מהרגע הראשון ועד סיום הרכישה. חנות זקוקה לתאורה כדי להאיר את המוצרים היטב וליצור חווית רכישה מקיפה ומושלמת. בעוד חנות חשוכה מרחיקה ממנה לקוחות ויוצרת הרתעה, חנות מוארת עושה את ההיפך: היא מגדילה את בסיס הלקוחות הקיימים, פונה אל קהל יעד חדש ומשדרגת את המכירות בצורה משמעותית. חנות מוארת היטב יכולה לפעול עד השעות הקטנות של הלילה ללא הפסקה. היא לא תלויה במקור אור חיצוני ובעלי החנות מחליטים בעצמם באיזו מידת תאורה להשתמש.

בעלי חנויות לא יכולים להרשות לעצמם להתעלם מהאפקטיביות של תאורה נכונה. תאורה לחנות מייצרת סל יתרונות משמעותיים, ובטווח הרחוק היא הופכת להיות הוצאה משתלמת. לפעמים עדיף לוותר על שיפוץ כללי של החנות או על החלפת חלון התצוגה, ולהסתפק בגופי תאורה מתאימים אשר ישנו את האווירה מקצה לקצה. מצד שני, מאוד כדאי לבחור תאורה בליווי איש מקצוע. יש לקבל פרטים על הספק גופי התאורה, האופי שלהם והיכולת של התאורה להשתלב בחלל הפתוח או הסגור. כך ניתן לנצל את היתרונות של התאורה בצורה אידיאלית ומבלי להיכנס אל הוצאות בלתי רצויות.

זקוקים לייעוץ מקצועי? נשמח לעמוד לשירותכם! התקשרו: 08-9211151 או צרו אתנו קשר בעזרת הטופס באתר.

ייעוץ עם מומחה

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר חייגו עכשיו
או השאירו פרטים:

אודות IMD Lighting

חברת I.M.D LIGHTING נוסדה בשנת 2004 על ידי אילן ומלי בנעזרי.
החברה המשפחתית, הפכה תוך זמן קצר למצליחה בתחומה, ומכל רחבי הארץ מגיעים לקוחות המחפשים אחר גופי תאורה ייחודיים ואיכותיים.
האווירה בחנות היא חמה ומשפחתית, ולבעלי המקום, אשר צברו ניסיון רב בתחום, של למעלה מ- 20 שנים, עצות מועילות רבות לקהל הלקוחות.

מאמרים נוספים

ייעוץ עם מומחה
לשיחת ייעוץ והצעת מחיר חייגו עכשיו
או השאירו פרטים:
This form is currently undergoing maintenance. Please try again later.
×

עגלת קניות