תאורה לחצר

בחירת תאורה לחצר

לבעלי בתים עם חצר, מרפסת או גינה כדאי מאוד לשקול הוספה של אמצעי תאורה מתאימים, וכיום ניתן לבחור מבין שורה ארוכה של פתרונות תאורה מתקדמים. פתרונות אלו הופכים את החצר לחלק בלתי נפרד מהבית, משפרים את תחושת הביטחון ומוסיפים נופך אסתטי מרשים.
העלות של גופי תאורה לחצר אינה גבוהה וניתן להזמין אנשי מקצוע לצורך תיאום פתרונות תאורה אידיאליים.
נשמח לייעץ לכם בבחירת גופי תאורה לחצר – התקשרו אלינו: 08-9211151.
מעבר לכך, גופי תאורה מצליחים לשנות לחלוטין את אופי השימוש בחצר. גינה לא מוארת אינה יכולה לשרת את בעליה לאורך שעות הערב והלילה, או לאפשר הגנה מפני פריצות וגניבות. גופי תאורה לחצר משיגים את המטרה הזו בקלות, בעלות משתלמת ולאורך שנים רבות. אך יחד עם זאת, על מנת לבחור גופי תאורה בצורה מוצלחת יש לקחת בחשבון מספר נקודות חשובות.

תאורה לחצר - DL-OE-111-9    תאורה לחצר - DL-10055

עיצוב עם תאורת חצר

השיקול העיקרי בבחירת גופי תאורה לחצר קשור לעיצוב הכללי. תאורת חצר נמדדת על פי האופן בו היא מאפשרת ללקוח לנצל את השטח העומד לרשותו. ניתן להשתמש בגופי תאורה עומדים או ניידים, להציב נורות לד או לבחור פתרונות שונים בהתאם לנסיבות. העיצוב הכללי נקבע טרם הכניסה לבית אך עשוי להשתנות עם השנים. מומלץ לבצע התאמה בין פתרונות התאורה לבין עיצוב הגינה והחצר טרם האכלוס.
במידה ומדובר על שיפוץ, יש להתייעץ עם אנשי מקצוע ובעלי מלאכה לגבי הרכבת תשתית חשמל. תאורת חצר אינה צריכה לבוא על חשבון צרכים פונקציונאליים. אפשר להרכיב גופי תאורה מתקדמים ולהסתיר את החיווטים, להוסיף נקודות יציאה ולשמור על כללי הבטיחות בצורה מלאה.

הגדרה של מסגרת התקציב

שיקול נוסף בבחירת גופי תאורה לחצר דורש התאמה של המוצר למסגרת התקציב. רוב הלקוחות אינם יודעים מראש מה תהיה העלות של הוספת תאורת חצר, לעומת אחרים אשר אוספים הצעות מחיר מחברות מקצועיות שונות. בכל מקרה, מומלץ לקחת בחשבון את כל העלויות הנלוות של הוספת התאורה. אפשר לעשות זאת באמצעות השוואת מחירים באתרי אינטרנט, התייעצות עם חברים ותיאום פגישת היכרות עם בעלי מקצוע. בסופו של דבר, המטרה של תאורה לחצר היא לשפר את איכות החיים מבלי לפגוע במראה הקיים או לגרור הוצאות לא רצויות.

תאורה לחצר לטווח הארוך

השיקול האחרון בבחירת תאורה לחצר דורש מחשבה לטווח הארוך. עדיף לבחור גופי תאורה עשויים חומרי גלם איכותיים, מוגנים ועמידים. תאורה איכותית יכולה להישאר בחצר גם בתנאי מזג אוויר קיצוניים. גופי תאורה לא צריכים להיפגע כתוצאה מחשיפה ארוכה לשמש, לגשם או לרוחות. חברות מקצועיות העוסקות בהתאמת גופי תאורה למרפסות, גינות וחצרות יכולות לעזור בבחינת הפתרונות המתאימים לכם ביותר בהתחשב בכל המאפיינים של החצר שלכם.
מבחינת סוגים, תאורת גן יכולה להיות מבוססת על דוקרנים, ספוטיםעמודי תאורה, פגודה, פטריות, שקוע או תאורה סולארית. לכל אמצעי תאורה יש יתרונות אחרים וכדאי להכירם מראש.

כך תוכלו לנצל את היתרונות של חצר מוארת

תאורה היא חלק בלתי נפרד מהעיצוב של חצרות. אפשר לנצל את היתרונות הרבים של גופי תאורה ברמה גבוהה ולשפר את ההנאה מהחצר בצורה משמעותית. מי שרוצה ליהנות מגופי תאורה איכותיים חייב לפנות אל חברה מקצועית, המכירה את התחום ומקפידה על ביצוע עבודות מוקפדות.
IMD גאה להיות חברת תאורה מקצועית המספקת פתרונות איכותיים עבור תאורה לחצר, ונשמח לעזור לכם בכל שאלה – התקשרו אלינו: 08-9211151 או צרו אתנו קשר באמצעות הטופס באתר.

ייעוץ עם מומחה

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר חייגו עכשיו
או השאירו פרטים:

אודות IMD Lighting

חברת I.M.D LIGHTING נוסדה בשנת 2004 על ידי אילן ומלי בנעזרי.
החברה המשפחתית, הפכה תוך זמן קצר למצליחה בתחומה, ומכל רחבי הארץ מגיעים לקוחות המחפשים אחר גופי תאורה ייחודיים ואיכותיים.
האווירה בחנות היא חמה ומשפחתית, ולבעלי המקום, אשר צברו ניסיון רב בתחום, של למעלה מ- 20 שנים, עצות מועילות רבות לקהל הלקוחות.

מאמרים נוספים

ייעוץ עם מומחה
לשיחת ייעוץ והצעת מחיר חייגו עכשיו
או השאירו פרטים:
This form is currently undergoing maintenance. Please try again later.
×

עגלת קניות